DOFO kurser seo - LOF TESTValby

LOF TESTValby

Viden i bevægelse

  • @navn
     
    Akvarel i naturen
    Start: 03.12.18
    mandag 19:00
    Kirsten Kjær Jørgensen
    Kastrup, Den blå planet
  • @navn
     
    Callenetics for øvede
    Start: 08.11.18
    torsdag 21:00
    Dorthe Kolby
    Valby, Blå skole
  • @navn
     
    Efterfødsels hold
    Start: 01.08.18
    onsdag 10:00
    Lars Møller
    Valby, Blå skole
  • @navn
     
    Engelsk niveau 2
    Start: 10.10.18
    onsdag 17:00
    Inger Støjberg
    Valby, Blå skole
  • @navn
     
    Fransk for begyndere
    Start: 01.07.18
    søndag 10:00
    Lars Møller
    Varde, Diversøren
  • @navn
     
    Fransk niveau 2
    Start: 08.09.18
    lørdag 17:00
    Esther Nielsen
    Valby, Blå skole
  • @navn
     
    Jagt og Naturlære
    Start: 01.08.18
    onsdag 17:00
    Kaj Ove Jørgensen
    Valby, Blå skole
  • @navn
     
    Lær at bage med surdej
    Start: 13.11.18
    tirsdag 19:00
    Ida Nielsen
    København S, Den lille skole
  • @navn
     
    Mad uden haveaffald
    Start: 08.12.18
    lørdag 17:00
    Ida Nielsen
    København S, Den lille skole
  • @navn
     
    Møbelposltring weekend Januar
    Start: 07.01.19
    mandag 10:00
    Hanne TEST Gundersen
    Valby, Blå skole
  • @navn
     
    Møbelposltring weekend Juni
    Start: 02.06.18
    lørdag 10:00
    Hanne TEST Gundersen
    Valby, Blå skole
  • @navn
     
    Spansk for øvede
    Start: 02.09.18
    søndag 17:00
    Ida Nielsen
    København S, Den lille skole
  • @navn
     
    Spansk niveau 2
    Start: 02.09.18
    søndag 09:00
    Ejnar Olsen
    Valby, Blå skole
  • @navn
     
    TEST Svend AAGE Bræænkmann
    Start: 01.12.18
    lørdag 19:00
    Svend Brinkmann
    København C, DR Byen
  • @navn
     
    Trædrejning
    Start: 01.02.19
    fredag 10:00
    Lars Møller
    Varde, Diversøren
  • @navn
     
    Turist spansk
    Start: 09.09.18
    søndag 17:00
    Ida Nielsen
    København S, Den lille skole
  • @navn
     
    Vandgymnastik
    Start: 08.08.18
    onsdag 14:00
    Jon Westh
    Hals, DHF Hals aftenskole
  • @navn
     
    Yoga
    Start: 19.10.18
    fredag 16:00
    Helle Jensen
    Valby, Blå skole
 

Er startet

  • @navn
     
    efterfødsel i vand
    søndag 09:00
    Ida Nielsen
    Valby, Blå skole
  • @navn
     
    Engelsk niveau 2
    tirsdag 17:00
    Ejnar Olsen
    Valby, Blå skole
  • @navn
     
    Københavnsk for jyder
    onsdag 17:00
    Ida Nielsen
    København S, Den lille skole
  •  
     
    Yoga for øvede uden billede
    onsdag 17:00
    Sonja Hjort
    Valby, Blå skole
 

Dette er en tekst der lefler for google Dette er en tekst der lefler for google Dette er en tekst der lefler for google Dette er en tekst der lefler for google Dette er en tekst der lefler for google Dette er en tekst der lefler for google Dette er en tekst der lefler for google Dette er en tekst der lefler for google Dette er en tekst der lefler for google Dette er en tekst der lefler for google Dette er en tekst der lefler for google 

Klik på det enkelte kursus/foredrag for mere information og tilmelding.

Kalender